Przychodnia Renort
ŁUCKA POLECA
 

dr Marta Blumska-JaniakZobacz cały Zespół Lekarzy

Specjalizacja:
ginekolog-położnik

Godziny przyjęć:
śr.: 14:30 - 18:00 co drugi tydzień
pt.: 10:00 - 14:00

Cena:
150,00 zł

Powiązane usługi:
Implant antykoncepcyjny Implanon, Cytologia Ginekologiczna, test HPV, Szczepienia przeciwko wirusowi HPV, Laseroterapia pochwy. Laseroterapia sromu. Wybielanie okolic intymnych, Nici ginekologiczne - Vaginal Narrower, Zabieg wypełniania warg sromowych większych kwasem hialuronowym, Mezoterapia okolic intymnych, Labioplastyka laserowa warg sromowych mniejszych, Badanie KTG, Inne zabiegi laserowe

Opis:

ZAPISY ON-LINE DOSTĘPNE TUTAJ 

 

 

Jestem empatyczną lekarką, wyspecjalizowaną w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Jestem już trzecim pokoleniem ginekologów w mojej rodzinie stąd problemy zdrowotne kobiet od dzieciństwa po wiek sędziwy nie są  mi obce.

Wykształciłam się w badzo dobrym ośrodku akademickim, Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, później rozpoczęłam swoją przygodę z ginekologią w Klinice Położnictwa i Ginekologii Szpitala im. Orłowskiego w Warszawie, od roku 2008 pracuję w Specjalistycznym Szpitalu im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego 25 w Warszawie, gdzie zajmuję się diagnostyką i leczeniem kobiet w zakresie położnictwa i ginekologii. 

Ukończyłam również Studia Doktoranckie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem autorką kilku prac naukowych, pasjonuję się nauką i nowościami w dziedzinach biologicznych.

W przychodni ginekologiczno-położniczej zajmuję się:

  • ginekologią estetyczną - wykonuję między innymi zabiegi laseroterapii laserem Mona Lisa Touch: rewitalizacja i obkurczanie pochwy, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, rewitalizacja sromu, jako jedna z pierwszych w Polsce wykonuję nowatorski zabieg labioplastyki laserowej warg sromowych mniejszych, poprawiający estetykę i funkcje okolic intymnych. Zajmuję się zabiegami wypełniania warg sromowych większych kwasem hialuronowym - zabieg Desirial. Posiadam certyfikaty ze szkoleń w tej dziedzinie.
  • pełnym zakresem świadczeń ginekologicznych oraz prowadzeniem ciąży fizjologicznej jak i powikłanej- jestem mamą trojga dzieci, stąd ten temat jest mi bardzo bliski 
  • zabiegami ginekologicznymi, w tym zakładaniem wkładek antykoncepcyjnych 
  • usg ginekologicznym i podstawowym usg ciąży

 W kręgu moich zaineresowań jest jeszcze seksuologia i endokrynologia ginekologiczna.

Płynnie władam językiem angielskim. Moje hobby to sport, który daje mi zdrowy dystans do świata. 

Z Pacjentkami łączy mnie serdeczny i przyjazny kontakt. 

 

XDługi weekend majowy

W dniach od 30.04 do 3.05.2016 Przychodnia będzie nieczynna.

 

Zapraszamy 4.05.2016 r.